Timovi za nabavku koji su odgovorni za opremu za skladište, sustave za skladištenje garaže i organizaciju objekata suočeni su s kritičnim pitanjem: kada je pravo vrijeme za provjeru njihove police za alat za dobavljača garaže? Odluka je od velike važnosti jer kvaliteta, pouzdanost i sukladnost rješenja za skladištenje izravno utječu na operativnu učinkovitost, sigurnost na radnom mjestu i dugoročno upravljanje troškovima. Razumijevanje optimalnog vremena za revizije dobavljača pomaže stručnjacima za nabavku da spriječe skupe prekide, održavaju standarde kvalitete i osiguravaju da njihov raft za alate za dobavljače garaža ispunjava evoluirajuće poslovne zahtjeve. Četvrtina i uzroki za ove revizije ovisni su o više čimbenika, uključujući uvjete ugovora, povijest performansi, promjene u propisima i obrasce rasta organizacije.

Odluka o provedenju revizije dobavljača nikada ne bi trebala biti proizvoljna ili isključivo na temelju kalendara. Umesto toga, timovi za nabavku moraju prepoznati posebne uvjete i pokrenuti događaje koji signaliziraju potrebu za hitnim pregledom. Ako se radi o uspostavljenom spremniku alata za dobavljača garaža ili procjeni novih partnerstava, vrijeme provjere mora biti usklađeno s čimbenicima rizika, pokazateljima učinkovitosti i strateškim poslovnim ciljevima. U ovom članku istražuje se točno okolnosti koje opravdavaju revizije dobavljača, kritična vremenska razmatranja za timove za nabavku i praktični okviri koji određuju kada revizija pruža maksimalnu vrijednost uz minimiziranje poremećaja u tekućim operacijama i odnosima s dobavljačima.
Kriticno vrijeme za početne revizije dobavljača
U skladu s člankom 21. stavkom 1.
Najvažnije vrijeme provjere događa se prije finalizacije bilo kakvog ugovornog sporazuma s potencijalnim rackom za alat za dobavljača garaže. U skladu s člankom 21. stavkom 1. stavkom 2. Ovaj vremenski rok omogućuje timovima provjeru proizvodnih mogućnosti, sustava kontrole kvalitete i dokumentacije o usklađenosti bez komplikacija postojećih ugovornih obveza. Za potrebe ovog članka, Komisija bi trebala provesti reviziju u roku od 30 do 45 dana od predviđenog potpisivanja ugovora, čime bi se osiguralo dovoljno vremena za rješavanje svih utvrđenih nedostataka, uz održavanje dinamike u vremenskom planu nabave.
U tom razdoblju, stručnjaci za nabavku moraju procijeniti jesu li proizvodne kapacitete dobavljača uistinu u skladu s njihovim navedenim kapacitetima za isporuku sustava za skladištenje garaža u potrebnim količinama. To je ključno jer timovima omogućuje promatranje stvarnih proizvodnih procesa, provjeru postupaka kontrole kvalitete i provjeru sertifikacija prije nego što se obvežu na dugoročne odnose s dobavljačima. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2.
U skladu s člankom 4. stavkom 2.
U skladu s člankom 21. stavkom 1. stavkom 2. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točka (a) primjenjuje se na sve proizvode koji su proizvedeni u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Komisija može, ako je to potrebno, provesti reviziju u skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 i u skladu s člankom 3. točkom (b) Uredbe (EU) br. 600
U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. U ovom se vremenu prikazuje ponašanje dobavljača tijekom kritične faze uspostavljanja procesa i formiranja komunikacijskih obrazaca. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Europska komisija može odlučiti o izmjeni Uredbe (EU) br. 182/2011 Europskog parlamenta i Vijeća.
Pregledi pripreme narudžbi velikog obima
Ako se timovi za nabavku očekuju da će se naručiti znatno veće količine od utvrđene vrijednosti, prije naručivanja treba provesti reviziju u trajanju od najmanje 45 do 60 dana. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 1303/2013 Komisija je odlučila o uvođenju mjera za smanjenje emisija CO2 u skladu s člankom 2. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 1303/2013. Rack za alat za dobavljača garaže može izvrsno raditi s rutinskim narudžbama, ali nema infrastrukturu, radnu snagu ili sposobnost nabavke materijala za rukovanje povećanjem količine bez ugrožavanja kvalitete ili rasporeda isporuke.
U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Komisija je odlučila o odobravanju zahtjeva za odobrenje za proizvodnju proizvoda u skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 za proizvodnju proizvoda u skladu s člankom 3. točkom ( Ovo vrijeme štiti organizacije od prihvaćanja velikih obveza od dobavljača koji ne mogu isporučiti, sprečava kašnjenja projekta, prekoračenje proračuna i operativne prekide koji se javljaju kada je hitno alternativno nabavljanje potrebno.
Odluka Komisije (EU) 2016/1036 od 15. prosinca 2016. o utvrđivanju postupaka za provjeru rezultata
Sljedeći članak
U skladu s člankom 21. stavkom 1. Ako se proizvodima koji se proizvode u skladu s ovom Uredbom ne primjenjuju propisi o kvaliteti, potrebno je utvrditi razinu nedostatka. Ovaj brz vremenski rok za odgovor sprečava da se problemi kvalitete normalizuju i pokazuje dobavljačima da će se standardi performansi aktivno provoditi, a ne samo dokumentirati u ugovorima.
U skladu s člankom 21. stavkom 1. U slučaju da se pojave pojedinačni problemi s kvalitetom, može se zahtijevati usmjerena virtuelna revizija ili pregled dokumentacije, dok se ponavljajući problemi ili nedostatci povezani s sigurnošću zahtijevaju hitnu inspekciju na licu mjesta. U skladu s člankom 21. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 Europskog parlamenta i Vijeća od 25. travnja 2012. o utvrđivanju standarda za sigurnosne mjere u području javne nabave (SL L 347, 20.12.2013., str. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Europska komisija može odlučiti o izmjeni Uredbe (EU) br. 600/2014 Europskog parlamenta i Vijeća.
Indikatori smanjenja uspješnosti isporuke
Kada se stope isporuke na vrijeme od dodavatelj alatne ploče za garažu ako se procjena rizika za javnu nabavu smanji na manje od 90% tijekom tromjesečnog razdoblja, timovi za nabavu trebali bi započeti planiranje revizije u sljedećem mjesecu. U skladu s člankom 21. stavkom 1. Žuriti u reviziju nakon jedne kasne isporuke troši resurse na potencijalno anomalne događaje, dok predugo čekati omogućuje da se problemi s isporukom pojačaju i utječu na poslovanje u daljnjem prigu.
U tim slučajevima, u skladu s člankom 21. stavkom 1. Ako se kašnjenja u isporuci povezuju s predvidljivim vrhunskim sezonama ili nedostatkom sirovina koji utječu na cijelu industriju, vrijeme provjere može se prilagoditi kako bi se dogodilo nakon završetka razdoblja poremećaja, usredotočavajući se umjesto toga na to kako je dobavljač riješio izazov i koje su Međutim, ako se čini da problemi s isporukom nisu povezani s vanjskim čimbenicima, odmah planiranje revizije postaje ključno za otkrivanje unutarnjih problema dobavljača prije nego što se pojačaju.
Prozor za istraživanje promjene troškova
U skladu s člankom 21. stavkom 1. U slučaju da se u slučaju da je proizvodnja proizvoda u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ili (b) Uredbe (EU) br. 600/2014 u skladu s člankom 3. stavkom (b) ili (c) Uredbe (EU) br. 600/2014 u skladu s člankom 3. stavkom (b) ili (c) Uredbe (EU U skladu s člankom 11. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 1303/2013 Komisija je odlučila da provede reviziju.
U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Komisija može odlučiti o izmjeni pravila o cijenama. U skladu s člankom 21. stavkom 1. U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 1303/2013 Komisija je odlučila da se odlazak na isporuku u skladu s člankom 2. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 1303/2013 ne dovodi u pitanje.
Uredba (EZ) br. 765/2008 Europskog parlamenta i Vijeća od 21. prosinca 2008. o utvrđivanju pravila za provjeru usklađenosti s nacionalnim pravom (SL L 347, 20.12.2013., str.
U skladu s člankom 4. stavkom 2.
U skladu s člankom 11. stavkom 1. stavkom 2. Sertifikat sustava upravljanja kvalitetom, usklađenost s sigurnosnim standardima i akreditacije specifične za industriju svi prolaze kroz periodične cikluse obnavljanja. Auditing rafa za alat za dobavljača garaže tijekom tih prozora obnavljanja omogućuje timovima za nabavku da provjere da li dobavljač održava trenutne certifikata i nije dopustio da standardi iskoče dok čekaju inspekcije ponovnog certificiranja.
U skladu s člankom 4. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Komisija će, u skladu s člankom 4. stavkom (b) Uredbe (EU) br. 600/2014 i člankom 4. stavkom (c) Uredbe (EU) br. 600/2014 i člankom 4. stavkom (b) Uredbe (EU) br. 600/2014 Mnoge organizacije otkrivaju da su certifikati dobavljača istekli tek kada provode rutinske revizije računa ili tijekom kriznih situacija. Proaktivno planiranje revizija u vrijeme obnavljanja certifikatainformacije koje bi trebale biti dokumentirane u dosjeima kvalifikacija dobavljačatimovi za nabavku sprečavaju nedostatke u usklađenosti i održavaju neprekidnu cjelovitost lanca opskrbe.
Izmjene u regulatornim propisima
Kada nove propise o sigurnosti, građevinski propisi ili industrijski standardi stupe na snagu koji utječu na proizvode za skladištenje garaža, timovi za nabavku trebaju provjeriti svoj rak za alat za dobavljača garaža u roku od 90 do 120 dana od datuma stupanja na snagu propisa. U skladu s člankom 21. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 te člankom 21. stavkom (b) Uredbe (EU) br. 528/2012 te člankom 21. stavkom (c) Uredbe (EU) br. 528/2012 te člankom 21. stavkom (b) Uredbe (EU) br. 528/2012 te U skladu s člankom 21. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 Europska komisija može provesti reviziju proizvoda koji nisu u skladu s ovom Uredbom.
Odluka Komisije (EU) br. Ako propisi dopuštaju 12-mjesečni prijelaz na usklađenost, revizije bi se mogle strateški zakazati na 3-mjesečni, 6-mjesečni i 11-mjesečni rok za provjeru postupne provedbe umjesto čekanja do konačnog roka kada su mogućnosti ispravki ograničene. Ovaj pristup razrađenog vremenskog razdoblja omogućuje timovima za nabavku da podupiru napore o usklađenosti dobavljača, a istodobno štite svoje organizacije od regulatorne izloženosti.
Uvozna i izvozna provjera sukladnosti
U slučaju međunarodnih dobavljača, timovi za nabavku trebalo bi provoditi revizije usmjerene na usklađenost najmanje jednom godišnje, a dodatne revizije pokrenuti u roku od 30 dana od bilo kakvih promjena u uvoznim propisima, tarifnim klasifikacijama ili uvjetima trgovinskog sporazuma. U skladu s člankom 1. stavkom 2. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 1290/2013, Komisija može, ako je potrebno, provesti reviziju u skladu s člankom 2. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 1290/2013. U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 952/2013 za proizvodnju proizvoda iz proizvoda iz kategorije II.
Promjene u međunarodnoj trgovinskoj politici često se događaju uz ograničeno unaprijed upozorenje, što čini ključnim brz odgovor na reviziju. U skladu s člankom 1. stavkom 2. stavkom 2. U skladu s člankom 21. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 952/2013 Europska komisija je odlučila o odlaganju provjere za razdoblje od dva mjeseca od datuma na koji je provedena revizija.
Odluka o odbranu
Izmjene vlasništva ili upravljanja dobavljačem
U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Komisija je odlučila o odobravanju zahtjeva za odobrenje za proizvodnju proizvoda u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 za proizvodnju proizvoda u skladu s člankom 3. točkom ( Ti poslovni događaji temeljno mijenjaju organizaciju s kojom su nabavke timovi uspostavili odnose i očekivanja o radu. U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 1303/2013 Komisija je odlučila o uvođenju mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđ
Odluka Komisije (EU) br. Ako se provjera obavlja prebrzo - u prvih 30 dana - može se uočiti samo prijelazni haos, a ne nova operativna osnova. Međutim, čekanje duže od 90 dana omogućuje da se potencijalno problematične promjene normalizuju, što otežava korektivne mjere. U skladu s člankom 3. stavkom 2. stavkom 2.
U skladu s člankom 21. stavkom 1.
U slučaju da se proizvodni pogon za dobavljače alata premjesti u drugo mjesto ili otvori novo proizvodno mjesto, timovi za nabavku moraju zakazati revizije u prvih 45 dana od početka rada novog objekta. To vrijeme je kritično jer se premještaji objekata često narušavaju uspostavljene postupke kontrole kvalitete, stručnost radne snage i kalibraciju opreme. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2.
Tijekom revizije treba provjeriti je li oprema za kontrolu kvalitete ispravno ponovno ugrađena i kalibrirana, je li ključno osoblje premješteno u novo postrojenje ili je li zamjensko osoblje adekvatno obučeno te da li sustavi za rukovanje materijalima i skladištenje održavaju integritet proizvoda. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2.
U skladu s člankom 21. stavkom 2.
U skladu s člankom 21. stavkom 1. stavkom 2. U slučaju da se u sustavu za alat za dobavljače garaža pokažu pokazatelji kao što su kašnjenje u podnošenju računa, zahtjevi za unaprijedno plaćanje ili poteškoće u ispunjavanju standardnih uvjeta plaćanja, financijska revizija bi se trebala odmah provesti u roku od 30 dana. S obzirom na to da se u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, u skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, "skupina" znači grupa koja je u skladu s člankom 3. točkom (a) ovog članka.
Financijske revizije također bi trebale biti pokrenute vanjskim pokazateljima kao što su snižavanje kreditnog rejtinga, podnošenje zahtjeva za stečaj od strane glavnih kupaca dobavljača ili značajna otkrivanja o sudskim sporovima. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Komisija je odlučila o uvođenju mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Komisija može, ako je potrebno, provesti reviziju u skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 i u skladu s člankom 3. točkom (b) Uredbe (EU) br. 600/2014 te s član
Sljedeći članak
Sredstva za upravljanje i upravljanje
U slučaju ugrađenih dobavljača s dobrim dosadašnjim rezultatima, timovi za nabavku trebali bi voditi temeljne revizijske rasporede u kojima bi svakih 18 do 24 mjeseca provodili sveobuhvatne revizije. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Komisija će, u skladu s člankom 3. stavkom (b) Uredbe (EU) br. 600/2014 i člankom 4. stavkom (c) Uredbe (EU) br. 600/2014 provoditi reviziju u skladu s člankom 4. stavkom (b) Uredbe ( U slučaju da je proizvod za prodaju u garaži dostavljač koji pokazuje dosljednu kvalitetu, pouzdanu isporuku i stabilan rad, možda ne zahtijeva češće provjere osim ako su uzrokovane posebnim događajima ili promjenama u radu.
Dvostruko standard stvara predvidljivost za timove za nabavku i dobavljače, omogućavajući obje strane da pripreme dokumentaciju, rasporede pristup objektima i učinkovito dodjeljuju osoblje. Ovaj se vremenski okvir također dobro usklađuje s mnogim ciklusima obnavljanja certifikata i pruža dovoljan interval za promatranje operativnih promjena, poboljšanja procesa ili novih problema. Organizacije s kulturom posebno otpornom na rizik ili koje posluju u visoko regulisanoj industriji mogu skratiti ovaj interval na 12 do 15 mjeseci, zadržavajući isti sveobuhvatan opseg revizije.
U slučaju da je to potrebno, Komisija može oduzeti informacije o svim relevantnim podacima.
U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 Europskog parlamenta i Vijeća, Europska komisija može, ako je potrebno, provesti reviziju u skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012. U slučaju da je proizvođač uređaja za garažu stavljen u plan korektivnih mjera ili na probni status, povećana učestalost revizije služi i za praćenje i motivacijske svrhe, pokazujući posvećenost nabavki standardima učinkovitosti, a pružajući redovne mogućnosti za dokumentiranje poboljšanja.
U skladu s člankom 2. stavkom 2. stavkom 2. Uvođenje formalnog rasporedakao što su tromjesečni pregledi za šest tromjesečja, nakon čega slijedi prelazak na polugodišnje revizije ako su ostvareni ciljevi učinkovitostistvara jasne puteve za dobavljače da se vrate standardnoj učestalosti revizija. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 575/2013 Komisija može odlučiti o izmjeni ili ukidanju mjera za utvrđivanje rizika.
Uvođenje novog proizvoda
U slučaju da se u skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, u slučaju da se u slučaju uvođenja proizvoda u prodaju primjenjuje drugačije rješenje, potrebno je utvrditi da je proizvodnja proizvoda u prodaji u skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) ovog članka. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Europska komisija je odlučila o uvođenju mjera za utvrđivanje odgovarajućih mjera za utvrđivanje odgovarajućih mjera za utvrđivanje odgovarajućih mjera za utvrđivanje odgovarajućih mjera za utvrđivanje odgovarajućih mjera za utvrđivanje
U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Komisija može, ako je potrebno, provjeriti da je proizvodnja proizvoda u skladu s člankom 3. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 u skladu s člankom 3. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 i s član Proizvođač s izvrsnim performansama na standardnim garažnim raftovima za alat možda nema sposobnost proizvoditi specijalizirane konfiguracije bez izmjena procesa. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2.
Često se javljaju pitanja
Kako brzo treba zakazati reviziju nakon što se utvrde ponavljajuće nedostatke kvalitete na polici za alat za dobavljača garaže?
Ako se utvrde ponavljajuće nedostatke u kvaliteti, timovi za nabavku trebali bi zakazati reviziju na licu mjesta u roku od 15 do 30 dana ovisno o ozbiljnosti nedostatka. Kriticna pitanja sigurnosti zahtijevaju hitne revizije u roku od 7 dana, dok se manje ozbiljni, ali trajni problemi kvalitete trebaju riješiti u roku od 30 dana. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. U skladu s člankom 21. stavkom 1.
Treba li timovi za nabavku provjeriti raft za alate za dobavljača garaže prije nego što obnove višegodišnji ugovor?
U skladu s člankom 21. stavkom 1. stavkom 2. U skladu s člankom 21. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Europska komisija je odlučila o odobravanju zahtjeva za podnošenje zahtjeva za podnošenje zahtjeva za podnošenje zahtjeva za podnošenje zahtjeva za podnošenje zahtjeva za podnošenje zahtjeva za podnošenje zahtjeva za pod U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 i člankom 3. stavkom (b) Uredbe (EU) br. 525/2012 i člankom 3. stavkom (c) Uredbe (EU) br. 525/2012 i člankom 3. stavkom (c) Uredbe (EU) br. 525/2012 i Ovo vrijeme prije obnavljanja štiti organizacije od automatskog proširenja odnosa s opadajućim dobavljačima.
Kako se provjerava primjenjivo vrijeme kada se u skladištu za alat za dobavljače garaža prijave značajne operativne promjene?
U slučaju da se u skladu s člankom 6. stavkom 1. stavkom 2. stavkom 2. primjenjuje članak 3. stavkom 2. U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, za sve proizvode koji su u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, za koje se primjenjuje odredba o uvođenju mjera, proizvođač može koristiti sljedeće metode: U skladu s člankom 21. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 Europskog parlamenta i Vijeća od 25. travnja 2012. o utvrđivanju standarda za sigurnost u području upravljanja okolišem (SL L 347, 20.12.2013., str.
Kako povijest uspješnosti dobavljača utječe na odluke o vremenu provjere?
U slučaju da se provjera provodi u skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) ili (b) ovog članka, provjera se provodi u skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) ovog članka. U slučaju da je provedba revizije u skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) ili (b) Uredbe (EU) br. 600/2014 provedena u skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) ili (b) Uredbe (EU) br. 600/2014 ili u skladu s člankom 6. stavkom (b) Uredbe (EU) Osim toga, snalažitelji s visokim performansama obično primaju revizije samo za velike događaje koji izazivaju, dok se dobavljači s marginalnim performansama trebali provjeravati za manje odstupanja koja ne bi izazvala revizije za snažnije izvoznike. U skladu s člankom 21. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 600/2014 Europska komisija je odlučila o tome da se provodi revizija u skladu s člankom 21. stavkom (b) Uredbe (EU) br. 600/2014 Europskog parlamenta i Vijeća.
Sadržaj
- Kriticno vrijeme za početne revizije dobavljača
- Odluka Komisije (EU) 2016/1036 od 15. prosinca 2016. o utvrđivanju postupaka za provjeru rezultata
- Uredba (EZ) br. 765/2008 Europskog parlamenta i Vijeća od 21. prosinca 2008. o utvrđivanju pravila za provjeru usklađenosti s nacionalnim pravom (SL L 347, 20.12.2013., str.
- Odluka o odbranu
- Sljedeći članak
-
Često se javljaju pitanja
- Kako brzo treba zakazati reviziju nakon što se utvrde ponavljajuće nedostatke kvalitete na polici za alat za dobavljača garaže?
- Treba li timovi za nabavku provjeriti raft za alate za dobavljača garaže prije nego što obnove višegodišnji ugovor?
- Kako se provjerava primjenjivo vrijeme kada se u skladištu za alat za dobavljače garaža prijave značajne operativne promjene?
- Kako povijest uspješnosti dobavljača utječe na odluke o vremenu provjere?